FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Melengeç

Melengeç, Ege ve Akdeniz mutfağını içeren içkili bir mekandır. Ağırlıklı olarak doğal otlar ve Ege tarzında hazırlanmış sebze ve mezelerin yer aldığı menüsünde et ürünü olarak keşkek ve Tire şiş kebabını bulabilirsiniz. Kullanılan malzemenin çoğunlugu İzmir civarındaki kasaba ve köylerden günlük olarak temin edilmektedir.Tatlı olarak menüsünde bulunan “Şahdutlu” başka hiç bir yerde tadamıyacağınız özel bir Melengeç spesyalidir.

İçinde yaşadığınız şehir, dünyanın en önemli deniz yollarından birinin üzerindeyse, şehrin tadına en doyulmaz ve insanlar için en değerli manzarası doğal olarak boğaz kıyılarında oluyor. Bu eşsiz manzaranın keyfini sürerken bir de ülkenin en güzel lezzetleriyle buluşabilmek sahici bir şans oluyor. Arnavutköy’ün büyüleyici manzarasıyla, Ege’nin lezzetlerini birleştiren Melengeç, Arnavutköy vapur iskelesinin hemen karşısında ve her katının pencerelerinde paha biçilmez bir manzaraya sahip.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!