FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Little China & Sushi

Küçük Bebek’in Küçük Çinlisi, Türkiye’nin ilk Çin restoranlarından biri olarak 1994 yılından beri hizmet vermeye devam ediyor. Bebek Caddesi’nin en güzel yerinde konumlanan mekân, her gün saat 11:30 – 23:00 arasında tercih edebileceğiniz bir yer. Adı kadar küçük bir yer Little China belki ama lezzetlerindeki büyüklükle sizi şaşırtıyor. Burayı diğer Çin restoranlarından ayıran en büyük özelliklerinden biri dekorasyon anlayışı. Mekâna girdiğinizde sizi tavandan sarkan kırmızı Çin lambaları ya da Dragon figürleri karşılamıyor. Çok dinamik ve şık bir mimari anlayışla tasarlanmış olan mekân bu özelliği ile gençlerin sıkça uğradığı bir yer. 35 kişilik oturma kapasitesi ve rahatça oturabileceğiniz bir sushi bar var bu küçük Çin restoranında.

Yemekleri kadar sushi’de de oldukça iddialı. Yemekler yurtdışından getirilen profesyonel aşçılar tarafından titizlikle hazırlanıyor hatta lezzetlerin yozlaşmasını önlemek için aşçılar her sene Pekinde bulunan anlaşmalı restoran ile değiştiriliyor. İstiridye soslu tavuk, susamlı karides, sarımsak soslu brokoli, tempura Pekin ördeği, Çin böreği, ballı kızartılmış dondurma menünün en başarılı seçeneklerinden. Eğer siz bir sushi-sever iseniz mekânın solunda konumlanmış bara oturup, sempatik Çinli aşçının gözünüzün önünde hayranlık verecek ustalıkla hazırladığı sushileri denemeden geçmeyin. Dragon roll, sakemaki, suzuki sashimi büyük listeden sadece birkaç öneri. Little China’yı romantik bir yemek için, iş yemekleriniz için, akşam tek başınıza yemek yemek için, aile yemekleri için tercih edebilirsiniz. Vale hizmeti sayesinde arabanız ile gelebilir ve Bebek trafiğinde park problemi yaşamaktan kaçabilirsiniz. Müdavimi bol olan mekânın, kapasitesini göz önünde bulundurarak rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!