FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Lavanta Restaurant Ortaköy

Ortaköy Lavanta Restaurant‘ın geçmişi İzmir’e dayanıyor. Bir İzmir klasiği olan Alaçatı Lavanta Restaurant 2004 yılından bu yana aynı çizgide ilerleyen, kendine has tarzıyla seçkin misafirlerini ağırlamaktadır.

Alaçatı Lavanta Restaurant, 2008 yaz sezonunda hizmetlerini tüm sezon verebilmek için Ortaköy‘de Lavanta Restaurant‘ı açtı. Yaz kış istanbul’luların hizmetinde olan İstanbul Lavanta, aynı zamanda yazında Alaçatı Lavanta Restaurant olarak izmir klasiğine devam edecektir. Ayrıcalıklı bir ortamda, farklı bir kış menüsü ile siz Lavanta severlerle birlikte İstanbuldayız.

Hergün tüm hijyen koşulları sağlanmış mutfağımızda siz misafirlerimiz için hazırlanan menünün en ince detayına kadar inen restoratörlerimiz en iyi zeytinyağı, en seçkin et, tavuk, makarna çeşitleriyle ve şarap mahzeniyle Ege Bölgesi’nin en iyi Akdeniz Mutfağı’nı temsil ettiğine inanmakta, siz misafirlerimizin her sezon gösterdiği ilgi de bunun kanıtı olmaktadır.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!