FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Restoranlar
Posted in

Lale Restaurantları Ankara

Posted in

Ankara’nın şık ve seçkin restoranlar zinciri Lale Restaurant, kurulduğu 22 eylül 2001 tarihinden bu yana, toplam 100 deneyimli ve eğitimli personeliyle, şık, nezih ve temiz ortamında konuklarına konforlu, özenli ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir.

Zarafetle kalitenin buluştuğuLale Restaurant zinciri iş toplantısı ve yemeği, kutlama törenleri, tüm organizasyon ve özel davetlerinizde sizler için bir yaşam mekanı olmuştur. Lale Restaurantlar Ankara’nın en kalabalık, en gelişmiş ve merkezi semtlerinde 4 şubeye sahiptir.

Her lalenin kendine özgü havası ve dokusu olduğu gibi, Lale Restaurantlar’ın her birinde kendine özgü havası ve dokusu vardır. Ancak, profesyonel ve özenli hizmet, tadına doyamayacağınız lezzetler, hijyen ve kalite tüm Lale Restaurantlar için geçerlidir ve her birinde aynı düzeyde kaliteye sahiptir.

Lale Restaurantlar zinciri hizmet ilkesi olarak benimsediği faktörlerden hiçbir şubesinde asla ödün vermez. Tüm şubelerimizde ‘Tam anlamıyla müşteri memnuniyetini sağlama ve güvenini kazanma’ ilkemiz geçerlidir.