FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kırmızı Rouge

Ankara Çayyolu’nda bulunan Arcadium Alışveriş Merkezi‘nde 2003 yılından bu yana hizmet veren Kırmızı Rouge Restaurant, kırmızı rengin gizemiyle dekore edilerek eşsiz bir görsellik sunuyor.

Dünya mutfaklarının en seçkin lezzetleri, profesyonel ekip tarafından Kırmızı Rouge‘a has sunumu ile hazırlanmakta ve zengin menüde yerini almaktadır.

Huzurlu ve rahatlatıcı ortamındaki kahvaltıyla güne huzurlu başlayarak, öğle yemeklerinde eşsiz lezzetlere günün geri kalanına devam ederek beş çaylarında sohbetlerinizi unutulmaz kılarak, akşam yemeklerinde atmosferin gizemi ve damaklarınızda kalan lezzetlerle günü keyifli bir şekilde tamamlayarak Kırmızı Rouge ayrıcalığında ağırlamanın keyfini yaşamak vazgeçilmezdir.

Yemekleri daha keyifli ve unutulmaz hale getirmek için her gün sunulan canlı müzik performansıyla, kaliteli hizmetiyle, menüsüyle, eşsiz atmosferiyle ve önce misafir memnuniyeti prensibiyle Kırmızı Rouge, misafirlerine özel olduklarını hissettirerek, keyifli dakikalar yaşamalarını sağlıyor.

Servisine 10.00’da başlayarak AVM’nin 22.00’da kapanmasından sonra da asansörlerin Kırmızı Rouge için çalışmasıyla birlikte servisine devam etmektedir.

Zihinlerde eşsiz bir görsel etki, damaklarda vazgeçilmez lezzetler bırakan Kırmızı Rouge Restaurant, tüm duyguların bir arada yaşandığı özel ortamı ile anıların renklendirmek isteyenler için doğru adres.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!