FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Hush Restaurant

Lezzetli pizzalar, Akdeniz mutfağının tatları: Farklı bir ortamda seçkin bir menüyü sunan özel bir mekan Hush Restaurant. Anadolu ve Avrupa yakalarını buluşturan özel konumundan mimarisine, müziğinden yemeğine, dekorasyonundan ambiyansına kadar mutlu etme önerisiyle karşınıza çıkan Hush, ‘herkesin hayatta kendi alanı olması gerekir’ felsefesinin keyifli bir yansıması.

Hush, İstanbul’un nabzını tutan Boğaz Köprüsü’nün karakterini sahiplenen, Anadolu ve Avrupa yakalarını birbirine bağlayarak Kadıköy’de mutlu olma önerisiyle karşınıza çıkan özel bir mekan.

Hush Restaurant, Anadolu yakasındakilerin hıncahınç trafikte tek bir dakika bile çok değerliyken, karşı yakaya geçmelerine gerek bırakmayacak bir fırsat. Aynı zamanda Avrupa yakasındakilerin de yorulmadan mutlu olabileceklerinin bir kanıtı.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!