FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Güzelcehisar Cafe & Restaurant

Güzelcehisar Cafe & Restaurant, Anadoluhisarı’nın sırtlarında, Boğazın bir göl güzelliğinde izlendigi, tarihi Rumelihisarı ve Anadoluhisarı kalelerini selamlayan Otağtepe’de yeşili ve maviyi sizin için bir araya getiriyor.

Yaklaşık 6 dönüm içerisinde yer alan tesisimizde açık alanda 300, kapalı alanda 200 misafir ağırlanabiliyor. Ayrıca nargile içmek ve tavla oynamak isteyen misafirler için açık alanda 100, kapalı alanda 50 misafir ağırlanabilecek ayrı yerimiz bulunuyor. Tabii bu arada küçük misafirlerini de unutmuyor. Tesisimizde bulunan ve yazın açık alanda kullanılabilen minipark, onlar eğlenirken, sizin de boğaz manzarasının keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Güzelcehisar’da hafta içi her gün sabah 09.00 ile akşam 24.00 arası alakart hizmet veriliyor. Cumartesi ve pazar günleri ise saat 09.00 ile 14.00 arası açık büfe brunch veriliyor ve brunch bitiminden sonra alakart hizmet devam ediyor.

Sizler de boğazda gizli bu cennet bahçesini görmek, buradaki güzellikleri yaşamak istiyorsanız, dümeni Otağtepe‘ye doğru kırın ve kendinizi muhteşem bir boğaz manzarasının ve doganın kollarına bırakın…

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!