FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Gala Pera

İstanbul boğazının en güzel noktasına konuşlanmış tarihi Galata Köprüsü, eşsiz boğaz manzarası, tarihi yarım adanın sulietini en güzel gören konumuyla, 100 yılı aşkın bir süredir İstanbul’lulara ve İstanbul’u ziyarete gelen siz misafirlere hizmet vermektedir.

10 yıldır hizmet vermekte olduğumuz mekanımızda günün her saatinde balıkçıların oltaları altında, martılar şarkılarını söylerken güzel ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Gala Pera Restaurant yılların tecrübesini lezzete dönüştüren ustalar, leziz mezeleri, en taze deniz ürünlerini, zengin şarap kavıyla siz dostlarımızın en özel ve güzel günlerinde hizmetinizde olmaktan gurur duyacağız.

İstanbul’un tarih kokan köşelerinden Galata’da “Gala Pera Restaurant” olarak yeni bir lezzet durağına daha ev sahipliği yapacağız.

Muhteşem Topkapı Sarayı ve Boğaz manzarası ile büyüleyici bir ambiansa sahip Gala Pera’ya gelecek olan siz dostlarımızı ve konuklarınızı gerek konfor, gerek hizmet, gerekse ürün kalitesi ile en iyi şekilde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!