FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Food&Co

Food&Co açıldığı günden bu yana menüsündeki birbirinden özel lezzetleri bir klasik haline dönüştürmeye devam ediyor. Bağdat Caddesi’nin lezzet başkenti Food&Co mutfağı ve dekorasyonu ile ilgili en küçük ayrıntı üzerinde bile büyük bir özen gösterirken; menüsüne kattığı yepyeni tatlar ile konuklarına gerçek bir gastronomik deneyim sunuyor. Dünyaca ünlü şeflerin farklı tatlarını tek bir mönüde bulabileceğiniz mekan adeta bir lezzet başkenti!

Food&Co mutfak ekibi, dünya mutfaklarından birbirinden özel lezzetlere ek olarak, yaz boyunca üzerinde çalıştıkları Food&Co’ya özel lezzetlerden de oluşan yepyeni bir mönüyle kış dönemine iddalı bir giriş yapıyor. Her damak zevkine hitap eden, seçkin tatlardan oluşan yeni mönüsünde, salatalardan atıştırmalıklara, kahvaltıdan ana yemeklere kadar yepyeni lezzetler yer buluyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!