FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Restoranlar
Posted in

Flavio

Posted in

İstanbul’un yiyecek içecek merkezleri arasında en seçkin semti Asmalımescit’de lezzet sunan Flavio Ristorante Pizzeria Cafe Bar, İtalya’dan gelen taş fırında pişen ince veya kalın pizzaları, Akdenizli salataları ve ev yapımı makarnaların yanı sıra İtalyan mutfağının pek bilinmeyen geleneksel tatlarını da ilk kez İstanbul’lularla tanıştırıyor. Aslına sadık, yalın, hafif, taze, sıcacık bu İtalyan lezzetler, yine benzer özelliklere sahip özgün bir atmosfer ile FLAVIO’da buluşuyor…

İtalyan mutfağının bizde pek bilinmeyen ünlü “panzerotti” gibi geleneksel tatları da ilk kez sizlerle Flavio’da buluşuyor. Mönüdeki her ürünü orijinal reçetelerle ve taze malzemelerle hazırlıyor. Mevsimlik “aperitivo’’ları ikram olarak sunan Flavio, “haftanın yabancı şarabı” ve “İtalyan köpüklü şarabı” gibi seçenekleri deneme fırsatı da sunuyor. İyi bir şarap ve müzik eşliğinde dostlarla buluşmak, rafine İtalyan lezzetlerle keyfin ve şehrin akışına kendini bırakmak isteyenler Flavio’da buluşuyor.

Flavio, geçmişe yaslanmış şehirli ve modern duruşu ile her yaş grubuna hitap eden ve tüm duyulara dokunan sunumu ve müziğiyle, sıcacık bir keyif mekanı.

İyi bir şarap ve müzik eşliğinde yiyeceklerin hazırlanışını izlemek, dostlarla buluşmak ve şehrin akışına kendini bırakmak…Kısaca Flavio’nun müdavimi olmak çok kolay!

Flavio Pazar günü hariç her gün 12:00-24:00 saatleri arasında servis vermektedir. Özel kutlama ve parti organizasyonları kabul ediliyor.