FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Shake Shack

New Yorklu ünlü hamburgerci Shake Shack, artık İstanbullu hamburger sevenler ile Anadolu yakasında da buluşuyor. İstinyePark ve Beyoğlu Tünel mağazalarından sonra üçüncü restoranını Şubat başında Anadolu Yakası’nın en büyük alışveriş merkezi Akasya Acıbadem AVM’de açtı.

New York’lu ünlü hamburgerci Shake Shack, Türkiye’deki üçüncü mağazasını Şubat ayı başında Anadolu Yakası’nın en büyük alışveriş ve eğlence merkezi Akasya Acıbadem AVM’de açıyor. ‘Yolüstü hamburgercisi’ konseptini taşıyan marka, yeni mağazası ile birlikte bundan sonra Anadolu Yakası’ndaki hamburger tutkunlarına da ulaşacak.

Lezzetli hamgurberleriyle dünyada sıkı bir hayran kitlesine sahip olan Shake Shack % 100 angus dana etinden yapılan hamburgerlerinin yanısıra birçok farklı lezzet de sunuyor. Menüde İstanbul’a özgü seçeneklere de yer veriliyor. Tavuk sucuktan yapılan hot dog’lar ve lokasyona özgü concrete’ler bu lezzetler arasında geliyor.

Portebello mantarı ve peynirin mükemmel birlikteliği ile vejeteryanlar için de seçenek barındıran menünün tatlı kısmı ise yemekleri kadar başarılı. Vanilya ve çikolatalı yoğun Shake dondurmasının çilek, muz, karamel, fudge sos, marsmallow sos gibi lezzetlerle bezenmesiyle ortaya çıkan, özel blendarlarda taze taze hazırlanan nefis concreteleri ve shakeleri, Shake Shack’i ziyaret etmek için bir diğer bahane.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!