FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Fast Food
Posted in

Eat

Posted in

Yıllarca perakende hazır giyim ve ev moda sektöründe, yabancı markaların Türkiye perakende sektörüne kazandırılması, büyüme stratejileri, yerli ve yabancı bir çok perakende hazır giyim markalarının yeniden yapılanması, perakende performans yönetimleri ve verimli işletim konularında danışmanlık servisi veren Mine Soyuer, kazandığı deneyim ve birikimleri aynı perakende yaklaşım ve profesyonellik çerçevesinde “eat, ekmek arası tatlar” markasına, satış noktasına ve ürünlerine yansıttı.

eat, ekmek arası tatlar“, yaratılan yeni bir gıda satış noktası ve ürün markası. Ofislerin yoğun olduğu Maslak bölgesinde Sun Plaza’da ilk satış noktası Eylül 2005 yılında açıldı. “eat, ekmek arası tatlar” mutfağında günlük üretilen üçgen, baget, panini sandviçler, salatalar, wrapler, kişler, noodle, tuzlu ve tatlılar ile kişileri değişik lezzetlerle buluşmaktadır.

Üretimden, ambalaja kadar dünya standartlarında hijyen kurallarının uygulandığı “eat, ekmek arası tatlar” sağlıklı beslenmenin yanısıra, ürünleri ve ambalajlarındaki görsellikle de yemek yemeyi, ikramları, davetleri bir şölen haline dönüştürerek gıda sektöründe fark yaratmaktadır.