FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Sabırtaşı Restaurant & Cafe

Yöresel Lezzetlerin ve Ev Yemeklerinin Tadına Bakın

Beyoğlu’nun kalbi İstiklal Caddesi’nde, damak tadına düşkün olanları bekleyen Sabırtaşı Restaurant, yöresel lezzetleri ve ev yemekleri ile öne çıkan bir mekan. Başta içli köfte, sac kavurma ve mantı olmak üzere Anadolu’nun en güzel lezzetlerini tadabileceğiniz bu samimi restoranda keyifli bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sabırtaşı’nın Hikayesi

1936 Kahramanmaraş doğumlu Ali Bey, 1987 yılında işlerinin bozulması üzerine altı çocuğuyla İstanbul’a göç eder. Yeni bir başlangıç arayışında olan Ali Bey ve eşi Fatma Hanım, içli köfte yapmaya karar verirler. Çicek Pasajı’nda ve kahvelerde sattıkları içli köfte ile kısa sürede ünlenirler. Hilton ve Hyatt gibi otellerden sipariş alan Ali Bey, yıllar sonra İstiklal Caddesi’nde Taksim ve Tünel manzaralı Sabırtaşı Restaurant’ı açar.

Geleneksel Lezzetler, Hijyenik Sunum

Sabırtaşı Restaurant’ta kullanılan tüm malzemeler günlük olarak taze olarak temin edilir ve hijyenik bir ortamda hazırlanır. Dilediğiniz zaman mutfağı ziyaret ederek lezzetlerin hazırlanış aşamasını da gözlemleyebilirsiniz.

70 Kişilik Kapasite, İş Yemekleri ve Özel Toplantılar için İdeal

70 kişilik kapasitesiyle Sabırtaşı Restaurant, iş yemekleri ve özel toplantılar için ideal bir mekan. Güler yüzlü personeli ve samimi atmosferi ile misafirlerine keyifli bir ortam sunuyor.

Alkollü İçecek Yok, Paket Servis Var

Sabırtaşı Restaurant’ta alkollü içecek servisi bulunmamaktadır. Dilediğiniz her saatte paket servis hizmeti de alabilirsiniz.

Sabırtaşı’nda Unutulmaz Bir Yemek Deneyimi Yaşayın

Beyoğlu’nda lezzetli ve doyurucu bir yemek için Sabırtaşı Restaurant’ı mutlaka ziyaret edin. Anadolu’nun en güzel yöresel lezzetlerini tadarken keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!