FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Ev Yemekleri
Posted in

Asmakat Ev Yemekleri ve Cafe

Bahariye ile Moda’ nın kesiştiği köşe başında bir yemek molasıdır Asmakat. Günde 10 çeşidin üzerinde sulu yemek çıkar, her gün değişir menüsü. Pilavı, kurufasulyesi, nohutu oldukça lezizdir. Mutfağında kömür ızgarası tüter köftesi, şiş kebabı da cabasıdır. Sabahın köründe açılır, işine okuluna gidenler kahvaltıya uğrar, mahallenin hanımları tencere tencere yemek taşırlar özel günlerinde. Öğlen vakti tepsi tepsi yemek gider kimi zaman bir banka şubesine, kimi zaman avukatın ofisine kimi zamansa kuaför çırağının tezgahına…

Değişen toplum düzenine paralel olarak beslenme alışkanlıkları da şekil değiştiriyor. Fast food kültürünün hegemonyasına direnen Türk mutfağının lezzetlerini size sunmaya gayret ediyoruz. Anadolu’nun tüm yörelerinde hayat bulan geleneksel lezzetlerimizi annelerimizin yaptığı gibi sofranıza servis ediyoruz. Mutfak alışverişimizi sizin gibi süper marketlerden yapıyor, bilinen en iyi markaları tercih ediyor, günün yemeğini ertesi gün asla tezgahımıza çıkarmıyoruz. Temiz, hijyenik ve lezzetli olmak mutfağımızın değişmeyen vizyonudur. Afiyet olsun..

6 Replies to “Asmakat Ev Yemekleri ve Cafe”

 1. oguzhan

  Kadikoy ve Moda nin en lezzetli en temiz en hizli ev yemekleri restoranidir. Siddetle tavsiye edilir!

 2. gizem

  Moda’nın en kaliteli ve en ekonomik ev yemekleri! kesinlikle muhteşem bir mekan

 3. aytunc

  Fenerbahce`den siparis veriyoruz. Bize annemizi hatirlatiyor. Yasa be 🙂

 4. murat

  caaanim patlican musakkanin yanina koyacaksin bol sarimsakli cacigi, basacaksin kasigi… izmir deyim doner donmez Asmakat`a hucuuuuum !

 5. ozcan mutlu

  Ev yapimi mantisi da cok lezzetli, atlamayalim

 6. aLPTUGCAN

  surekli siparis verdigimiz yerdir, lezzetlidir, yiyin gariii

Comments are closed.