FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Venge Restaurant

2001 yılında açılan ve çok kısa sürede İstanbul’lular için ideal bir seçim olan Venge, hesaplı fiyat politikası ile de Istanbul’un en gözde mekanları arasında yerini aldı.

Öğle vaktinde keyifli bir iş molası verebileceğiniz Venge’de akşam saatlerin de hafif muzik eşliginde yiyeceginiz yemeğin ardından, yazın bahçede günün yorgunluğunu atabilir, güzel bir gece geçirebilirsiniz. İş toplantılarınız için de size sakin bir ortam ve özel bir mönü sunan Venge’de hem işlerinizi devam ettirebilir hem de hoş bir atmosferde yemek yeme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Meze ve kebap çeşitlerinin geniş bir yelpazede sunulduğu restoranda her zevke uygun lezzet bulmak mümkün. Ağaç kaplamaların hakim olduğu mekanda ayrıca içkinizi yudumlarken büyük ekrandan takımınızın karşılaşmalarını izleyebilir, maç keyfinizi Venge ile tamamlayabilirsiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!