FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Et & Kebap Restoranları

Uludağ Et Lokantası

Uludağ Et Lokantası’na daha adımınızı atar atmaz ilk dikkati çeken sıcak ortam ve güleryüzlü garsonlar oluyor. Açık havada yemeyi sevenler için 130 kişilik adalar manzaralı terası, menekşelerle süslü 120 kişilik bahçesi ve ayrıca 300 kişilik iki ayrı salondan birini tercih ediyorsunuz.

Uzman aşçılardan oluşan on kişilik bir ekibin eliden geçerek, odun fırınında hazırlanmış pidelerin üzerine kömürde pişirilmiş nefis dönerin dizildiği, üzerine şiş köfte, domates ve biberle süslenen, yanına ise özel yoğurt konan, masanıza geldikten sonra üzerine özel hazırlanmış domates sosu ve kızgın tereyağı dökülerek servise sunulan Uludağ Kebabı ise ayrı bir lezzet harikası. Uludağ Kebabı’nı isterseniz özel olarak hazırlanmış Fileto ile de deneyerek lezzete lezzet katabilirsiniz.

Küçükyalı Uudağ Et Lokantasında; düğün, nişan, kokteyllerinizi, kutlama organizasyonlarınızı, 150 kişiye kadar düzenleyebileceğiniz gibi kurumsal yemekli toplantılarınızda da zengin menüsünden yararlanıp hizmet alabiliriyorsunuz.