FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Turgay Et Lokantası

Antalya’da steak lezzetlerini bulabileceğiniz nitelikli et lokantası-steakhouse Turgay.

Kurucu ve işletmecisi Turgay Gülel’in çabaları ve steak konusundaki uzmanlığı ile Antalya’da haklı bir üne sahip olan mekan, dry aged tekniğiyle hazırlanmış t-bone, bonfile ve biftekleriyle, kırmızı etin en leziz halini sofranıza getiriyor. Barınaklar mevkiinde hizmet veren lokanta, Amerikan-Arjantin mutfağının bu lezzet teknikleri yanısıra, geleneksel et lezzetlerini de en iyi şekilde sunuyor.

Turgay Et Lokantası‘nda servise çorba ile başlanıyor. Misafirlere kış döneminde geldikleri zaman her gün değişen çorbalardan birisini ikram ediliyor. Çorbadan sonra füme peynir ve et çeşitlerini sunuyorlar. Ardından salata servisi var. Burada tek bir tip hazır salata verilmiyor, salatanız servis arabasında masanızın yanında hazırlanıyor, böylece isteğinize göre salata yiyebiliyorsunuz.

Ara sıcak olarak ızgara sucuk, sosis veya çöp şiş var. Ana yemek olarak girişteki vitrinden istedikleri eti seçebilme olanağı var. Seçimde zorlananlara Turgay‘ın uzman ekibi yardımcı oluyor, isteğinize uygun et çeşidi, pişirilme şekli gibi konularda sizi yönlendirebiliyorlar. Ayrıca sıralı et tercih de edilebiliyor. Sıralı et servisinde sırasıyla kaşarlı köfte, kuzu karski, kuzu pirzola ve bonfile servis ediyorlar.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!