FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Toklu Çiftliği Kasap ve Izgara

Çekmeköy’de açılan Toklu Çiftliği Kasap ve Izgara, ızgara et ve steak tutkunları için eşsiz lezzetler sunan, kasaplık et ve şarküteri ürünler yanında spesiyal tatların da bulunduğu bir adres.

Kurucusu Levend İşanlar, yöneticilik deneyimi ve emeğiyle, kendisinin de üyesi olduğu Toklu ailesinin 150 yıllık geleneğine katkıda bulunarak Toklu Çiftliği Kasap ve Izgara’yı hayata geçirdi. Ürünler tamamen doğal besilerle yetiştirilen hayvanlardan elde edilmektedir.

150 yıllık hayvan yetiştirme geleneğine uygun olarak, doğal yemlerle yetiştirilen hayvanlardan elde edilen ürünleri aracısız ve soğuk zinciri bozmadan et severlere sunan Toklu Çiftliği Kasap ve Izgara, kasap reyonunda bulunan kıyma, kuşbaşı gibi genel et ürünleriyle beraber safkan kıvırcık kuzusundan pirzola, külbastı, dana pirzola, bonfile lokum, üç hafta dinlendirilmiş Dry Aged T-Bone, Dallas, Newyork dana etlerinin yanı sıra doğal yöntemlerle hazırlanan özel cevizli ve hellimli baton sucuğu ve geleneksel Osmanlı sucuğu, sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen sosisleri, ince dilimlenmiş ve %100 dana ve kuzu etinden yapılmış jambonları ile barbekü partilerini lezzet şölenine çeviriyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!