FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

TahtaSaray

Tahtasaray, 1993’den beri Levent ve çevresindeki kebap düşkünlerinin bir numaralı adresi. 250 kişilik kışlık, 600 kişilik yazlık kapasitesiyle diğer kebapçılardan çok daha ferah bir ortama sahip.

Ayrıca pek çok davet ve organizasyona da olanak sağlıyor. 12.00 – 24.00 arasında servis veren Tahtasaray, teras barıyla Levent’teki gökdelenlerde çalışanlar için özellikle akşam iş çıkışlarında stres atmak için vazgeçilmez…

Tahtasaray’da etler özel olarak Trakya ve Balıkesir’den getirilip, 2 gün özel terbiyesinde bekletildikten sonra servise hazır hale geliyor. Ama işin asıl sırrı, yemeklerin hazırlanışından yapılan servise kadar gösterilen özen… Yemeklerden sunuma tüm detaylarda kusursuz olan Tahtasaray, çevredeki iş yerleri ve evlere saat 22.30’a kadar paket servisi yapıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!