Et & Kebap Restoranları

Seyr-et Restaurant

Üsküdar Kuzguncuk’un Boğaz’a hakim noktası Nakkaştepe’de doyumsuz bir manzaraya sahip ve oldukça keyifli, ferah bir mekan Seyr-et Restaurant.

İstanbul Boğazı’nın en panoramik olarak izleyebileceğiniz bir mevkide lezzet sunan Seyr-et, özellikle zengin Van kahvaltısı seçenekleriyle, hafta sonları aileniz ve sevdiklerinizle gönlünüzce bir kahvaltı keyfi yapabileceğiniz özel bir cafe restoran. Birbirinden leziz yöresel peynir çeşitleri kahvaltının en özel tatlarından. Oldukça doyurucu ve bol porsiyonlu Van kahvaltısı dışında acuka, murtuğa gibi yöresel tatlar, menemen, sucuklu yumurta gibi seçenekler de mevcut. Bahar ve yaz dönemlerinde Anadolu yakasında manzarası, havadar bir ortamı olan mekanlar arayanlar için Seyr-et ideal bir seçenek konumunda.

2 Replies to “Seyr-et Restaurant”

  1. makbule

    Boğaz manzarası eşliğinde kahvaltı sıcacık ortamında müüthiş güzel

  2. Mehmet

    Mekan 2 aile gittik gerçekten serpme kahvaltısı berbat. şehırfırsatı uzerınden satın aldık. çaylar termosta gelıyor ve sureklı doguk. ekmek bır kere kızarmıs olarak geldı ve ekmekler yanıktı. melemen ve sahanda yumurta iğrenç…. domatesler ezik… klasik reçel tereyağ az bir kaymak oldugundan dolayı bunları yedik… zaten güleryüz v.b. hiçbir karşılama yok. göz temasıyla garsonlardan ekmek veya çay bittiğinde isteyebiliyorsunuz. Bir GURME olarak burası gözümden düştü….

    Size vaad edilen sözde van kahvaltısına ait resim….

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0