Et & Kebap Restoranları

Şefik Döner

Temmuz 2011’de Beşiktaş 4.Levent Çarşı Sabancı Center Sokak’ta açılan Şefik Döner, lezzet ve kaliteyi bir araya getirdiği menüsüyle, klasik döner lezzetlerinin de ötesinde gerçek bir damak zevki sunmakta. Döneri özenli ellerde kuyruk yağı kullanılmadan hazırlanmakta olup yüzde yüz “dana yaprak döner“dir..

Odun ateşindeki dönerleri, tandırda pişirilen incecik, taze ve sıcak “lavaş” ekmeği ile servis eden Şefik Döner, Avrupa yakasındaki en iyi dönercilerin başında geliyor. Dönerin yanında çorba, patates kızartması, pilav, salata seçenekleri bulunan Şefik Döner’de tatlı olarak fırın sütlaç ve supangle de mevcut. Dönerle lavaşın odun ateşinde sıcak buluşması için Şefik Döner sizleri bekliyor. Ayrıca paket servisi de bulunan mekan, haftanın 7 günü, Pazar günü de dahil, hergün 11.30-22.00 saatleri arası açık.

4 Replies to “Şefik Döner”

 1. Hande

  10 numara döner yapıyorlar, porsiyon alıp kendin dürüm yapıp yiyorsun, etin tadı harika.

 2. mehmet

  http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1399936/sefik-doner-firsatli-gittik-ikinci-sinif-muamelesi-gorduk eğer bu şikayet doğru ise yazık size,bende şefik çılgın meni alacaktım yakala.co dan 33 tl verip bana da bedavacı diye bağıracakmıydınız acaba,yapmayın kampanya o zaman,hem yakala.co nun portföyünden yararlanacaksınız hemde gelen müşteriye aşağılayıcı davranacaksınız,bumu sizin esnaflık zihniyetiniz eğer insanlara cebindeki paraya göre davranıyorsanız kaybeden siz olursunuz,bugün ben almaktan vazgeçerim,yarın çok daha fazla kişi artık iletişim çağı zannetmeyin yaptığınız yanınıza kalıyor herşey duyuluyor işte.ben şefik te yemesem de olur ama siz müşteri gelmezse ne yaparsınız bir düşünün.

  1. Tamer

   Mehmet Bey, ithamın doğru olup olmadığını bilmeden verip veriştirmiş. Bende yakala.co kampanyasından yararlandım. Sadece öğlen saatleri yoğunluktan ötürü kişi sayısı ile sınırlı rezervasyon yapabildiklerini açıkladılar. 10 adet kuponumun hepsini rezv yaptırıp çokta keyifli şekilde hizmet aldım. Şefik Döner’e biz yeteriz kimse merak etmesin..

  2. SEFERCAN

   merhabalar bende yakala co ‘da arkadaşlarımla beraber öğlen yemeği için gittik ben sabah saatlerinde arayıp rez. yaptırdım 7 kişi gayet güzel bir muamele ve tavır ile karşılaştık ve ondan sonra haftanın 4 günü ailemle beraberde gittim ben bu şekilde bu servis ve döner kalitesinden GAYET MEMNUN KALDIM ve herkese kesinlikle tavsiye ederim sadece bir kere yemenizi tavsiye ederim…

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0