FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Saltanat Mangal Restaurant

Osmanlı geleneği ve zengin yelpazesi ile dünya mutfağında hatırı sayılır bir yere sahip olan Türk mutfağının son örneklerinden biri olan Saltanat Mangal, henüz yeni bir oluşum olmasına karşın gözettiği hijyen ve damak lezzeti prensipleri ile müşterilerinin gönlünde taht kurmayı başarıyor.

Gıda sektörünün Türkiye’deki alternatiflerinden biri olan “kendin pişir-kendin ye” mantığını çekirdek aile kavramıyla harmanlayan oluşumumuzun ülkemizdeki ilk halkasının açılışını gerçekleştirdiğimizden bu yana vizyon ve misyonumuz konusunda tüm hassasiyetimizi muhafaza etmeye gayret gösteriyoruz. Türk kültürü gereği; çocuklu ailelerin rahat bir ortamda yemeklerini yiyebilmeleri ve çocukların yemek sonrası oyun alanlarında gönüllerince vakit geçirebilmeleri için tasarladığımız farklı alanlarımızda dilediğinizce vakit geçirmenin tek adresi olmak için her geçen gün hizmet kalitemizi artırıyoruz.

Aile ortamı olması nedeniyle alkolsüz bir ortamın daha huzurlu bir hizmet anlayışı yaratacağını düşündüğümüz için alkollü içecekleri hizmetimizde bulundurmuyoruz. Sunduğumuz “kendin pişir-kendin ye” servis alternatifinde dahi sağlık noktasını gözetiyor, kullandığımız kömürün maliyetini düşürme yoluna gitmiyor ve herhangi bir kanserojen etki yaratmaması adına kullandığımız kömürün fındık kabuğundan yapılmasına dikkat ediyoruz. Kömürün yanı sıra servis edilen etlerimizin hijyen konusunda sertifika ile kendi işletmesini tescillemiş kasaplarla yaptığımız anlaşma çerçevesinde etlerimizi 15 kilonun altındaki kuzulardan temin ediyoruz.

Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü arasında yerini alan mekânımız, çocuklar için oyun alanı, Digitürk yayını, alternatif mezeleri ve park sorunu olmayan bir mekan ile siz değerli misafirlerimizi büyük bir aile olmaya davet ediyoruz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!