FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Numan Usta

Numan Usta Lokantası olarak Osmanlı ve Türk Mutfağı menümüzle uzun yıllardır Ankara’da hizmet vermekteyiz. Lokantamızda kola veya benzeri hiçbir gazlı içecek bulunmamaktadır. Salam, Sosis, Jambon ve Taze kaşar da lokantamızın yasaklı ürünleri arasındadır.

1953’ten günümüze Ankara Balgat’da hizmet veren lokantamız; menümüz, servis usulümüz ve değişik lezzetlerimizle özel lezzet mekanları arasında yer almaktadır.

Lokantamızda Menü Listesi de kullanmamaktayız. Özel olarak hazırladığımız köfte, kavurma, patlıcan kebap, şişleri de bir servis olarak masalara Osmanlı Usulü sunmaktayız. Yemeklerimizde sadece sızma zeytinyağı ve tereyağı kullanılmaktadır. İnsan midesinde gaz ve yanmaya neden olan salça ve su da kullanmamaktayız.

Özel köftemizde hiçbir baharat bulunmamaktadır. Et, soğan, tuz ve çok az miktarda karbonat karışımı ile hazırlanmakta ve ızgara olarak sunulmaktadır.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!