FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Et & Kebap Restoranları

Niyazibey İskender

Firmamızın kurucusu Niyazi MANAV, Bursa’lı İskender Usta‘nın yeğeni Selahattin Usta’yı üniversite yıllarında tanıdı. O günlerde bir yandan çalışırken, öte yandan da tahsiline devam ediyordu. İskender Kebap konusundaki tüm bilgilerini Selahattin Usta’dan öğrendi. Kimya mühendisi olarak hayata atılan Niyazi MANAV, bir süre memurluk yaptıktan sonra Aksaray’da ilk İskender Kebapçısını açtı. Daha sonraki yıllarda markasını tescil ettirerek “NİYAZİBEY” adını aldı. Bugün İstanbul’un çeşitli semtlerinde ki şubeleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Niyazibey, uzun yıllardır müşterilerine en kaliteli hizmeti veren, saygın kitlesi ile açıldığı günden bugüne 3 şubesi bulunan bir işletmedir. Evinizdeki sıcaklığı ve rahatlığı size aratmayan Niyazibey, sıcakkanlı personeli ile de bir çok misafirinin takdirini toplamaktadır.

Birinci hedefimiz, insan sağlığına saygılı olmak ve misafirlerin ödedikleri paranın tam karşılığını vermektedir. Bir restoranın görünür yerlerinin temizolması yetmez. Üretimin yapıldığı mutfaklarda azami hijyen koşullarına sahip olması gerekir. Bu nedenle mutfaklarımız misafirlerimizin denetimine her an açıktır.