FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Midyat Saray Lokantası

Midyat, onbinlerce yıllık Mezopotamya kültürünün en merkezi noktalarından biri. Bu anlamda Mardin en tarihi ve turistik bölgesi konumunda. Zengin tarihi ve çokkültürlüğünü mutfağında da yaşatan Midyat’da lezzet konusunda öne çıkan bir restoran olan Midyat Saray Lokantası, 1979’dan bu yana değişik isimler altında hizmet vermektedir. Midyat Saray Lokantası bölgenin en ünlü ustaları arasında geçen Selahattin usta tarafından 1979 yılında kurulmuştur.

Midyat Saray Lokantası; kurmuş olduğu düzenle, kaliteli hizmeti, hijyeni ve güler yüzlü personeliyle siz değerli müşterilerine damak lezzetini en hassas bir şekilde sunmaktadır.

Midyat Saray Lokantası‘nın 1.prensibi; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerine temiz ve sağlıklı bir şekilde, lezzetli ve kaliteli aynı zamanda da uygun fiyatlarla yemekler sunmak, dengeli ve yeterli beslenen toplum oluşumuna katkıda bulunmaktır.

Midyat Saray Lokantası; tamamen gıda maddeleri tüzüğüne uygun 1. kalite malzeme ile günlük sebze ve meyve kullanılmaktadır. Ayrıca veteriner kontrollü, belediye damgalı, ekstra kalite ve yerli taze kesim et kullanılmaktadır.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!