FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Markopaşa Çankaya

Markopaşa, Ankara’da özellikle et ve kebap yemekleri konusunda sizi tatmin edebilecek nezih bir restoran. Ankara’nın en hareketli ve yeni caddelerinden olan Park Caddesi’nde bulunan Markopaşa, iç dekorasyonu ve konumu ile müşterilere sıkılmadan zaman geçirtebilecek hoş bir atmosfere sahip. Aynı zamanda, Park Caddesi’nin girişindeki ilk dükkan olan mekanda çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri saat 20:00’den gece 00:00’a kadar canlı müzik yer alıyor. Canlı müzik, ilerleyen saatlerde yerini DJ Ali Mert’e bırakıyor.

Markopaşa’nın spesiyalleri arasında, tereyağında sotelenmiş özel ekmek üzerine karışık et parçaları, yoğurtlu kırmızı sos, köz domates, biber ve kibrit patatesten oluşan, harika bir lezzete sahip Markopaşa kebabı özellikle tavsiye edilmekte.

Gündüzleri toplu yemek servisi de uygulayan mekan, dünya mutfağından çeşitli örnekler sunuyor. Damak zevki ve eğlence konusunda müşterilerine en iyisini vermeye çalışan Markopaşa, sizi de bu keyfi yaşamaya bekliyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!