FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mangalhane

Mangal lezzetini ve keyfini pikniğe çıkmadan yaşayabileceğiniz bir mekan Mangalhane. Izgara et çeşitleri, köfte, tavuk kanat, her damak tadına uygun seçenekleri olan bir mekan.

Üsküdar Gazi Caddesi ile Kartal Cevizli Mustafa Kemal Caddesi’ndeki birer restoranı ile 2 noktada lezzet sunan Mangalhane‘nin, köfte, pirzola, sucuk, kanat lezzetleri mekanın müdavimleri tarafından da oldukça beğeniliyor. Özellikle, hazırladıkları acı soslar etlere ayrı bir lezzet katıyor. Ayrıca menüde salata çeşitleri, mezeler ve diğer alternatifler de oldukça leziz.

Mekanın Anadolu yakasında Üsküdar çevresine (Altunizade, Bağlarbaşı vs.) paket servisi de mevcut. Yakın zamanda Kartal çevresine de paket servis hizmeti vermesi planlanmakta. Aileniz ve sevdiklerinizle lezzetli bir ızgara keyfi için ideal bir mekan.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!