FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mangal Dünyası

Özellikle bahar ve yaz mevsimlerinin gözde mekanlarıdır piknik yerleri. Son yıllarda ise klasik piknik alanı anlayışını, modern işletmecilikle dönüştüren mekanlar ön plana çıkmaya başladı. Bunlardan en başta geleni Mangal Dünyası. Anadolu yakasının en geniş kapasiteli piknik alanlarından olan Mangal Dünyası, uzman kadrosu, zengin lezzet çeşitleriyle sizi sıradan bir piknik keyfinin ötesine taşıyor. Bostancı ve Ataşehir’in üstünde, yemyeşik açık alanda, 1500 kişiye kadar hizmet veren Mangal Dünyası, profesyonel hizmeti ve farklı alternatiflerden oluşan leziz seçenekleriyle İstanbulluların gözde mekanlarından.

Mangal Dünyası‘nda lezzet adına neredeyse herşey mevcut. Bir pikniği olmazsa olmazı ızgara et çeşitlerinden, bol seçenekli kahvaltı ve brunch menüsüne kadar ne ararsanız var. Yemeklerin hepsi usta ellerden, kahvaltılıklar ise en doğal ve taze ürünlerden. Menü şu şekilde özetlenebilir:

ANA YEMEKLER
Karışık Barbekü, Et Barbekü, Tavuk Barbekü, Izgara Biftek, Sıra Et, Izgara Köfte, Piliç Bonfile, Kanat Izgara, Sucuk Izgara, Hellim Izgara, Mantar Izgara, Közde Biber, Domates, Al Biber, Patlıcan, Özel Güveçde Köy Yoğurdu

AÇIK BÜFE BRUNCH
Salad Bar, Meze Bar, Peynir Bar, Sıcak İçecek Bar, Meyve Bar, Tatlı Bar, Ara Sıcak Bar, Meşrubat Bar, Reçeller, Zeytinler, Bal, Helvalar, Omletler, Menemen, Fındık Ezmesi, Nutella, Şarküteri Bölümü, Simit, Poğaca, Açma, Su Böreği, Sigara Böreği, Tatlı Kurabiye, Tuzlu Kurabiye’den oluşan sınırsız büfe.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!