FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Küncü Gaziantep Mutfağı

Eşsiz Gaziantep mutfağı yemeklerini ustalıkla hazırlayıp sunan Küncü Restaurant, Kadıköy’deki mekanında misafirlerini keyifli sofralar eşliğinde ağırlamaya devam ediyor.

Küncü Gaziantep Mutfağı ismiyle hizmet veren restoran, 30 yılı aşan bir lezzet deneyimine sahip. Bu deneyim işletmecisinden personeline kendini hemen hissettiriyor. Usta aşçılarının özenle ve özgün tatlarını koruyarak hazırladıkları menü, yöresel yemek tutkunları için adeta bir ziyafet derecesinde. Beytiden yuvalamaya, Ali Nazik’ten lahmacuna, içli köfteden Antep kebabına, Gaziantep’in ünü tescillenmiş nefis tatları Küncü kalitesi ve titizliğiyle sofranıza gelmekte. Ayrıca Adana kebap, döner, tavuk şiş gibi lezzetler de menü de mevcut. Yöresel tatlılardan oluşan tatlı menüsünün spesiyali olan mücevher tatlısını mutlaka denemelisiniz. Küncü Gaziantep Mutfağı tüm bu özel tatlarıyla Kadıköy Feneryolu, Kızıltoprak’ta lezzet sunuyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!