FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kosova Et Lokantası

Florya Kosova Et Lokantası senelerdir değişmeyen hizmet, servis ve kalitesiyle sizlere layık olmaya çalışmaktadır. Ağız tadıyla birlikte insan sağlığına verdiği değeri herzaman en kaliteli, en hijyenik ürünleri kullanarak sizlere göstermektedir. Kazançtan önce misafirlerinin memnuniyetine önem veren bir anlayışla hareket eden Kosova, prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermemiştir. Bugüne dek kalitesinin değişmemesi bu şekilde sağlanmıştır.

İstanbulun en yeşil bahçelerinden birinde, ağaçların, çiçeklerin arasında, deniz kenarında ve havuzlu salonunda, Kosova lezzeti, Kosova konukseverliği ve Kosova servisinin ayrıcalığını yaşayın. Yılların deneyimli ellerinden kömürde döner ve ızgara et çeşitleriyle, tamamen doğal ve sağlıklı bir ortamda damak tadına ulaşmanın ayrıcalığına erişin. Çocuk oyun alanlarıyla birlikte, ailenize en uygun ortamın hazırlandığı bu mekanda, huzur içinde saatler geçirirsiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!