FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Et & Kebap Restoranları

Köşebaşı Reina

Modern sunumu ile yemek kültüründe adeta bir devrim yaratan Köşebaşı, Reina’nın açıldığı ilk günden bu yana her yaz, boğaz’ın en güzel noktasında kebapseverleri ağırlamaktadır. Muhteşem manzara ve büyüleyici bir atmosfer eşliğinde konuklarına, iki kıta arasında olma ayrıcalığı yaşatan Köşebaşı Reina, özellikle yabancı misafirler tarafından büyük ilgi görmektedir.

Bir lezzet mozaiği olan Köşebaşı, Türk mutfağının en seçkin örneklerini ülke sınırları dışına taşıyarak, on beşinci yılını üç kıtada on altı şube ile kutlamaktadır.

Köşebaşı, klasik kebap restoranı anlayışını yıkarak, bir devrim yaratmış ve Türk mutfağındaki değişimin öncülüğünü üstlenmiştir. 1995 yılından bu yana, Adana ve Tarsus yöresi et yemeklerinin geleneksel lezzetlerini modern sunumu ile günümüze taşıyan Köşebaşı, dünya standartlarında bir hizmet kalitesine sahiptir.

“En iyi hammaddelerin, özenle işlenmesi ve en iyi şekilde sunulması” olarak özetlenebilen hizmet anlayışı ile standartlarını ve kalitesini korumaktadır.

Sürdürdüğü özgün yemek kültürüyle Conde Nast Traveler dergisinin 14,000 üyesi tarafından “Dünyanın En İyi 50 Restoranından Biri” seçilen Köşebaşı, “Uluslararası Turizm, Otelcilik ve Catering Endüstrileri Ödülü”ne Türk mutfağını en iyi yansıtan restoran olarak layık görülmüştür. Dünyaca ünlü Time dergisi ise Köşebaşı adını “İstanbul’daki en iyi kebap restoranı” olarak tüm dünyaya duyurmuştur.

Lezzet zincirinin halkaları İstanbul’da; Levent, Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Ataşehir, Beylikdüzü ve yaz sezonunda Reina’dır. Ankara ve İzmir şubeleriyle İstanbul dışındaki müşterilerine hizmet veren Köşebaşı ayrıca; Köşebaşı Express hızlı servis konseptiyle Maslak, Cepa ve Gordion’da da eşsiz tatlarını misafirlerine sunmaktadır.

Ünü ülke sınırlarını aşarak, dünyanın da tercihi olan Köşebaşı, 2006’da Atina’da, 2007’de de Sao Paulo’da birer şube açarak, lezzeti ile ulaştığı dünyaya şubeleri ile de açılmış oldu…Köşebaşı, Türk mutfağının başarılı bir temsilcisi olarak, dünya markaları arasında yerini alma vizyonu ile hareket etmektedir. Yurtdışında büyük küresel oyuncularla yarattığı sinerji ile bu sürece ciddi katkı sağlamaktadır. 2008 ve 2009 yıllarında açtığı Bahreyn ve Dubai şubelerinin gösterdiği başarı, bölgedeki büyüme stratejisinde etkin rol oynamaktadır. Yunanlı bir gurmenin “Köşebaşı’nın diğer restoranlardan farkı, buradaki kebapların ilgiyle ve gastronomik bir merakla hazırlanmış olmasıdır” şeklinde tanımladığı Köşebaşı, Körfez bölgesinde de en ünlü dünya markaları arasında yerini almıştır.

Comments are closed.