FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Köşebaşı Cadde

Kosebasi_Cadde_RestoranKöşebaşı, 1995 yılından beri Adana ve Tarsus yöresi et yemeklerinin geleneksel tariflerden kaynaklanan lezzetlerini sürdüren tek restoran zinciridir.

Geleneksel lezzetleri markalaştıran Köşebaşı, konuklarına bir kültürel olgu, bir yaşam biçimi sunmakta, tarihi damak tadını yaşatmaktadır.

Köşebaşı Cadde, 2010 baharında Bağdat Caddesi’nin en güzel noktalarından birinde, Göztepe Parkının karşısında açılmıştır.

Caddenin tarihi binalarından birinin ev sahipliğini yaptığı bu şube birbirinden özel iki kata ve ferah, yemyeşil ağaçlar arasında bir bahçeye sahiptir. Bu aydınlık mekanın ferahlatan havası ve Köşebaşı’nın ünlü servis kalitesi ve lezzeti özellikle özel kutlamalar, iş yemeği ve öğle ile akşam yemekleri için uygun bir ortam yaratmaktadır.

Kapalı mekanda 150, açık mekanda ise 140 kişilik oturma kapasitesine sahip olan Köşebaşı haftanın her günü 11:00-23:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!