FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Köşebaşı Ataşehir

İstanbul’un yükselen değeri Ataşehir’in en merkezi noktasında hızlı servis konseptine uygun şekilde tasarlanmıştır. Ataşehir Bulvarı’nda yüz kişilik iç ve Elli kişilik dış oturma kapasitesiyle 2003 yılından bu yana misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Köşebaşı’nın usta şeflerinin mutfakta harikalar yarattığı Ataşehir şubesi, özellikle hızlı paket servisi ile çevredeki iş ve yerleşim bölgesine hitap etmektedir.

Köşebaşı, 1995 yılından beri Adana ve Tarsus yöresi et yemeklerinin geleneksel tariflerden kaynaklanan lezzetlerini sürdüren tek restoran zinciridir. Geleneksel lezzetleri markalaştıran Köşebaşı, konuklarına bir kültürel olgu, bir yaşam biçimi sunmakta, tarihi damak tadını yaşatmaktadır.

Köşebaşı, sürdürdüğü özgün kültür nedeniyle Conde Nast Traveler dergisinin 14,000 üyesi tarafından “Dünyanın En İyi 50 Restoranından Biri” seçildi. Aynı zamanda “Uluslararası Turizm, Otelcilik ve Catering Endustrileri Ödülü”ne de Türk mutfağını en iyi yansıtan restoran olarak layık görüldü. Dünyaca ünlü Time dergisi Köşebaşı’nı “İstanbul’daki en iyi kebap restoranı” olarak tüm dünyaya duyurdu.

Yemeklerini geleneksel tariflere bağlı kalarak hazırlayan Köşebaşı’nın lezzet zincirinde İstanbul’da Levent, Cadde, Nişantaşı, Beylikdüzü ve yaz sezonunda Reina yer almaktadır. Ankara ve İzmir şubeleriyle İstanbul dışındaki müşterilerine hizmet veren Köşebaşı ayrıca Köşebaşı Express hızlı servis konseptiyle Reina, Beylikdüzü, Maslak, Ataşehir, Cepa ve Gordion’da da eşsiz tatlarını misafirlerine sunmaktadır.

Köşebaşı, 2006 yazında Atina’da, 2007 yazında da Sao Paulo’da birer şube açarak yabancı misafirlerine dünyaca ün yapmış lezzetini Türkiye sınırlarının dışında da sunmaya başlamıştır. Köşebaşı’nın yurtdışındaki büyümesi 2008 ve 2009 yıllarında açtığı Bahreyn ve Dubai şubeleriyle devam etmektedir.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!