FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Komşu Restoran

KOMŞU RESTORAN, Nişantaşı’ndaki et ve kebap restoranlarından biri. En lezzetli ocakbaşı lezzetlerini Nişantaşı’nda bulabileceğiniz bir mekan. 2004 yılı aralık ayında Kenal KOÇ ve Serkan KOÇ tarafından Nişantaşı’nda faaliyete geçirilmiştir.

Alışveriş keyfinden yorulanların uğrayabileceği, Güneydoğu Anadolu mutfağı ağırlıklı olan KOMŞU RESTORAN’ın 150 kişilik oturma kapasitesi olan bahçesi ve 170 kişilik oturma kapasiteli kapalı 2 adet oturma salonu bulunmaktadır. Misafirlerin hijyen koşullarını görebilmesi için açık mutfak konseptine sahiptir.

Haftanın 7 günü öğle ve akşam servisleri olan KOMŞU Nişantaşı Trafiğini düşünerek VALE hizmeti vermektedir. Amacı daha fazla yerde hizmet vermek olan KOMŞU RESTORAN çok yakında yeni şubeleri ile faaliyete geçecektir.

Hayatımızda yer etmiş olan komşu kültürünü çok yakından hissedebileceğiniz bir mekan “Komşu”. Her türlü ayrıntının düşünüldüğü şık dekorasyonu… Birbirinden lezzetli ve özgün tadların yer adlığı zengin mönüsü…zel hissettiren hizmet ve servis kalitesi…

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!