FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kebapçı İskender

Kebapçı İskender döner kebap deyince akla gelen belki de ilk yer. Türk mutfağının en lezzetli yemeklerinden birini yaratmış tarihi bir mekan. Kebapçı İskender Türk mutfağına, en popüler tatlarından biri olan İskender kebabını (döner kebap) kazandıran İskenderoğlu ailesinin, Bursa’dan sonra ilk kez başka bir kentte, İstanbul Kadıköy’de açılan şubesi.

Yıllardır Bursa’ya yolu düşenin gidip yediği, gitmeyenin methini duyduğu Kebapçı İskender, şimdi İstanbul Kadıköy’de 150 kişilik salonu ile ilk Bursa dışı şubesini açtı. İskender İskenderoğlu‘nun yaptığı kebabın sırrı, kullanılan etlerde, tereyağında, yoğurt ve pidede yatıyor. Uludağ’ın kekik ve otlarıyla beslenen koyunların etiyle yapılan İskender kebaplarda, aynı koyunların sütünden yapılan tereyağı kullanılıyor.

Tereyağı özel üretim, yoğurtları Karacabey’den, Pideleri ise Bursa’dan geliyor. Burada her şey kömürde pişirilmekte.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!