FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Hanedan Mangalbaşı

Bakırköy Yeşilyurt’da ocakbaşı lezzetleriyle misafirlerini ağırlayan Hanedan Mangalbaşı, özellikle kırmızı et sevenler için et, kebap ve mezeleriyle gerçek bir damak keyfi sunuyor.

Her masada birer ocakbaşının olduğu ortamda, etlerinizi kendiniz de pişirebiliyorsunuz. Bu anlamda mangal keyfinden hoşlananlar için ideal bir mekan. Etlerin lezzetinde pişirme yönteminin de katkısı var. Fındık kabuğu ateşinde kokusuz, dumansız olarak pişirilen etler hem sağlıklı oluşları hem de eşsiz lezzetleriyle dikkat çekiyor. Hazırladıkları tüm etleri Balıkesir Susurluk ve Trakya Bölgesi’ndeki güvenilir noktalardan, doğal besi hayvanlardan temin etmekteler. Adana, Urfa kebap çeşitleri, ızgara köfte, dileyene tavuk seçenekleri de oldukça leziz. Ailenizle de gidebileceğiniz nezih bir restoran olan Hanedan Mangalbaşı‘nda, çocuklar için de oyun mekanı mevcut.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!