FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Hanedan

Hanedan Restaurantların da, Boğaz’ın en güzel manzarasına sahip olan balık ve et restaurantlarımız 1983’ten beri aynı heyecanla hizmet vermektedir. Sizlere, deneyimli mutfak ve servis personelimiz, deniz ürünleri, et çeşitleri ve seçme mezelerden oluşan zengin menüsü ile ağırlayacaktır. Bir yanda Boğaz köprüsü, Beylerbeyi Sarayı, bir yanda Üsküdar Kız Kulesi ve Topkapı Sarayı’nı izleyerek İstanbul’un büyüleyici güzelliğinde unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

Etin seçiminden, bekleme sürecine kadar titizlik gösterilen ve terbiye sürecinde özel yöntemler uygulanan restaurantımızda “Etin tadını bozmadan” hazırlanan mönü seçenekleri arasında damak hafızalarınızı yenileyecek lezzetlerde bulabileceksiniz.

Et mutfağının muhteşem tadlarını tek bir sofrada görebilecek ayrıca yeni tadlarda keşfedeceksiniz. Hanedan Et Restaurant‘ın enfes tatları arasında doğanın eşsiz güzelliği keyfinize keyif katacak. Yıllardır vazgeçilmeden tatlara imza atan Hanedan Et Restaurant sınırsız mönüsünde kendinizi kaybetmemeniz mümkün değil.

Herkes bilir bazı şeyler anlatılmaz, işte bu tatlarda ona benzer. Anlatmak isterseniz ama kelimelerle tarif etmek zordur. İşte tat böyle bişeydir. Bu yüzden farkı yaşamadan karar vermeyin…

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!