FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Günaydın Etiler

Anadolu yakasının en popüler et lokantalarının başında gelen Günaydın, dördüncü şubesiyle Etiler’de…Etiler’in göbeğinde 4. şubesini açan Günaydın, bu modern kebapçıların iyi bir örneği. Anadolu yakasından tanıdığımız Günaydın’ın sahipleri, işe 36 yıl önce Bostancı’da kasap dükkanı açarak başlamışlar. Et konusundaki uzmanlıklarını kendi çiftliklerinde üretim yaparak göstermişler. Daha sonra kebapçılığa atılmışlar.

Tek katlı bahçe içinde bulunan yeni mekanlarına girdiğinizde semtteki eşdeğerleri gibi sade fakat son derece şık bir mekan ile karşılaşıyorsunuz. Önce lavaş ve peynir geliyor masanıza. Ardından gavurdağı salatası, sarımsaklı yoğurtlu patates ve patlıcan kızartmasından oluşan panço ile humusu tercih edebilirsiniz. Kesinlikle çok lezzetliler.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!