FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Dönergene Pide Döner Tavuk

Etsiz çiğ köfte zinciri Komagene’nin döner lezzetleri sunan işletmesi Dönergene, birbirinden leziz dönerleri yanında, tavuk ve pide çeşitleriyle de ilgi çekiyor.

İstanbul Anadolu yakasında, Pendik sahilinde (Ankara Caddesi) hizmet veren dönergene, döner, döner dürüm ve burger, pide, ızgara tavuk ve kızarmış tavuk çeşitleriyle lezzet tutkunlarının yeni tercihi olmayı amaçlıyor. Ayrıca safran ile hazırladıkları yöresel tatlı da mekanın spesiyali. Sadece kaliteli bir ürün sunmanın “sürekli bir tercih nedeni” olmak için yeterli olmayacağının da farkında olduğunu özellikle belirten dönergene, kalıcılık için; müşteriyi önceleyen, tüketicinin isteklerini de her şeyin üzerinde tutan bir hizmet anlayışını benimsemekte ve de menü fiyatlarını da oldukça makul düzeylerde belirlemekte.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!