FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Ciğeristan

İstanbul’da Fatih Aksaray, Zeytinburnu ve Başakşehir’deki şubeleriyle ciğer şiş, kebap lezzetleri sunan Ciğeristan, özellikle ciğer konusunda popüler mekanlardan biri.

2006 yılında faaliyete geçen Ciğeristan, ağırlıklı olarak ciğer kebap ve şişleri ile ünlü. Bunun yanında kuzu şiş, Adana kebap gibi seçenekleri de mevcut. Kebap, dürüm, şiş lezzetlerine eşlik eden meze ve salataları da gayet leziz. Hatay usulü lavaşları ve bakır kaplarda sundukları ayranları da cabası. Mekanın müdavimleri yemek sonrasında künefe tatlısı ve menengiç kahvesini de özellikle tavsiye etmekteler. Sabahları çıkardıkları tereyağlı mercimek çorbası (Mevlana çorbası) kahvaltı için farklı bir geleneksel lezzet alternatifiniz olacak. Ekip olarak oldukça deneyimli ve samimi olan Ciğeristan şubelerinde, aileniz ve dostlarınızla, nezih bir ortamda keyifli bir yemek molası sizi bekliyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!