FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Ciğerimin Köşesi

2001 yılında bu işe gönül veren bir Mersinli olarak Aydın Kurttekin tarafından hizmet vermeye başlayan Ciğerimin Köşesi, Asmalımescit Tütüncü Çıkmazı sokakta lezzet sunuyor. İlk olarak tüketicilerin beğenisine sunulan ciğer kebabı, şimdi tamamı Mersinli olan personelleri ile hazırlanıyor.

Ciğer salonumuz tamamı klimalı iki salon ve bir teras kattan oluşmakta ve siz değerli müşterilerine daima “Müşteri Memnuniyeti”ni göz önünde tutarak özenle hizmet etmektedirler. Giriş salonu ve teras kattaki tezgâhlarda ciğerin gözlerinizin önünde pişirimine ve ezme salatanın nasıl yapıldığına tanık olmanız için sizleri salonumuzda görmeyi arzulamaktayız.

Yemek sadece karın doyurmak için yenilen bir şey değildir. Bu nedenle restoranımızda sizlere sunduğumuz yemeklerimiz öncelikle göze hitap etmekte, kısacası göz doyurmaktadır.

Amacımız karnınızı doyururken, eşsiz lezzetiyle sunduğumuz şişte ciğer ve salata çeşitleri ile sizleri bir kez daha restoranımıza getirmek ve mutfağımızın müdavimleri arasına katmaktır.

Ciğer ülkemizde farklı bölgelerde son derece zengin pişirim tarzı ile soframıza gelen bir yemek türüdür. Bunlardan bir tanesi de Mersin tarzıdır. Her türlü pişirilen ciğer tüm tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Ancak Mersin tarzı ciğer kebabı özelikle İstanbul’da çok yeni bir tarz olmuş ve büyük ilgi görmüştür.

Bunun nedeni pişirilen ciğerin şiş üzerinde sıcak bir şekilde sofraya servis edilmesidir. Ancak sofraya servis edilen yemek sadece şişte pişirilen ciğer değildir. Ateş üzerinde pişirilen domates, soğan, biber ana yemeğe eşlik ederken soğuk ezme salatası sofranın en lezzetli parçalarını oluşturur.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!