FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Cadde Izgara Steakhouse

Kadıköy Acıbadem’de steak-ızgara et lezzetleri sunan Cadde Izgara Steakhouse, kırmızı et tutkunları için eşsiz tatlar barındıran bir menüye sahip.

Kısa zaman önce açılan (Mart 2013) Cadde Izgara, ferah ortamı, zarif dekorasyonu ile keyifli bir durak. Amerikan mutfağından dünyaya yayılan steak et yemekleri kültürünü İstanbul’da temsil eden ve menüsünü Türk damak tadına uygun olarak hazırlayıp servis eden bir mekan burası. Menüsünde bonfile, biftek, t-bone gibi steak çeşitleri, pirzola, köfte gibi çok zengin ızgara seçenekleri mevcut. Tabi sadece et çeşitleri yok. Örneğin yemek öncesi ya da sonrası çorba, sebzeli noodle, cheesecake ve tiramisu gibi farklı tatlar da menüde yer alıyor. Cadde Izgara’yı keşfedenlerin hem lezzet hem de fiyat olarak çok beğendiği bu keyifli mekan her gün öğle 11:00, gece 11:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!