FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Et & Kebap Restoranları

Beyaz Köşk Mangal Restaurant

Mangalda pişen etin lezzeti malum, fakat mangal keyfini İstanbul’da her zaman ve uygun bir yerde yapabilmek mümkün değil. Bu keyfi yaşayabileceğiniz az sayıdaki nezih mekanlardan biri olan Beyaz Köşk Mangal Restaurant İdealtepe sahil yolunda hizmet veriyor. “Kendin pişir kendin ye” konseptini İstanbul merkezine taşıyan Beyaz Köşk; Adalar manzarasıyla, 2 katlı geniş salonu ve bahçesiyle eşsiz lezzetlerin buluştuğu mekanda misafirlerine zengin bir lezzet ve zaman sunuyor.

Günün her saatinde fındık kabuğu ateşinde mangal keyfini yaşayanabildiği Beyaz Köşk Mangal Restaurant‘ta ailenizle lezzetli bir kahvaltı, akşam ise sakin ve nezih bir ortamda mangal yapmanın keyfini çıkarırsınız. Siz muhteşem deniz manzarası eşliğinde yemeğinizi yerken, çocuğunuz oyun salonunda rahatça vakit geçirebilir. Otopark sorunu yaşamadan, vale parking hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Yeni nesil mimari ile tasarlanmış mekanda ses, koku ve dumandan etkilenmeniz önleniyor. Tecrübeli hizmet ekibi sayesinde yorulmadan lezzetli bir mangal keyfi yapabilirsiniz. Ayrıca Beyaz Köşk; Kayıkhane Pub Kafe’sinde Süper Lig maçları seyretme imkanı, özel günlerinizde misafirlerinizi restoranında ağırlama imkanı da sunuyor.