FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Barbeque Meat & Steakhouse

Kadıköy Kozyatağı’nda steak ve ızgara et çeşitlerinden oluşan menüsüyle yakın zaman önce hizmet vermeye başlayan Barbeque Meat & Steakhouse, steak severler için yepyeni bir alternatif.

Son yıllarda ülkemizde daha yoğun ilgi çekmeye başlayan “steakhouse”lara bir yenisi Kozyatağı’nda eklendi. Barbeque Meat & Steakhouse‘u diğer emsallerinden ayıran özelliği ise zengin menüsünde steak ve ızgara haricinde Türk mutfağından zeytinyağlı çeşitleriyle her damak tadına seslenebilen bir lezzet zenginliğine sahip. Keyifli ve ferah ortamı Barbeque‘yü ayrıcalıklı kılan bir başka özelliği. Amerikan mutfağının en sevilen steak lezzetleri burada Türk damak tadına uygun hazırlanıp sofranıza getiriliyor. Bol seçeneklere sahip salata, içecek, tatlı çeşitleri de bu lezzetli sofrayı tamamlıyor. Kadıköy’ün en hareketli noktalarından biri olan Kozyatağı’nda özel bir yemek keyfi yaşamak isterseniz Barbeque Meat & Steakhouse, tercih edeceğiniz en uygun bir seçeneklerden biri..

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!