FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Baldır

Batı Ataşehir’de özel et pişirme yöntemiyle hazırlanan menüsüyle konuklarını ağırlayan Baldır, ünlü şef Özgür Özkan’ın (Özgür Şef) yeni bir lezzet durağı.

18 saat pişirilerek sunulan özel et lezzetlerine eşlik eden birçok seçeneğin bulunduğu menüsüyle dikkat çeken restoran, web sitesinde şöyle tanıtılıyor:

“Yastık altında kalan tarifleri artık günümüze uyarlamanın vakti geldi dedik. O yüzdendir ki; hamburgere, köfteye ve dönere alternatif ürettik.

Süreç bu kadar kolay değildi. Çok çalıştık, çok araştırdık ve doğru lezzeti yakaladık. İyi bir ekip kurarak bu lezzeti herkesle paylaşmak istedik. Bu nedenle Baldır’ı açtık.

Şimdi sıra sizde! Baldır’ı tatmak için, sizi Baldır’a davet ediyoruz.

Baldır, dananın arka bacaklarının üst kısmı ile kuyruğunun bir kısmından elde edilir. Et üstadı Özgür Şef’in, özel bir teknik ile bizzat kendisi tarafından, düşük sıcaklıkta ”18 SAAT” pişirilir.

Özel baharat ve soslarla hazırlanan Baldır, %100 dana etidir ve yağsızdır, sağlıklıdır. Baldır’ın ekmeği de özeldir; içinde patates ve kavrulmuş soğan, taze baharatlar ve tam buğday unu ile yoğrulup, Özgür Şef’in bizzat kendisinin pişirdiği et ve bu lezzet için ozel olarak hazırlanmış ekmeği herkesle paylaşmak istedik.

Baldır; soğanlı, mantarlı ve yumurtalı çeşitleriyle yemeyenlerin kaçırdığı muhteşem bir lezzettir.

Kaçırmamanız için sizleri bekliyoruz.”

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!