Et & Kebap Restoranları

By Asi Chef’s Hatay Sofrası

Eşsiz lezzetleriyle Hatay-Antakya mutfağının zengin yemek, meze ve tatlı çeşitlerini sunan By Asi Chef’s Hatay Sofrası, Bakırköy Sahil Yolu’ndaki keyifli restoranında konuklarını ağırlıyor.

By Asi Chefs Hatay Sofrasi Bakirkoy1Anadolu ile Ortadoğu coğrafyasının birleştiği, bu yüzden zengin bir sofra kültürüne sahip olan Hatay mutfağını İstanbul’da temsil eden en nitelikli mekanların başında gelen By Asi Chef’s, yöreye özgü kebaplardan, humus, zahter gibi mezelere, Hatay’ın ünlü tatlısı künefeye Hatay mutfağı tutkunlarına nefis bir sofra keyfi sunuyor. Restoran ekibi web sitesinde By Asi Chef’s Hatay Sofrası‘nı şöyle tanıtıyor:

By Asi Chef’s Hatay Sofrası Bakırköy Sahil Yolu üzerinde Hatay mutfağının lezzetlerini siz değerli dostlara sunuyor. 1000 metrekarelik alanı olan By Asi Chef’s Hatay Sofrası adını Hatay’da Orontes olarak da adlandırılan Asi Nehri’nden alır. Hatay lezzetlerini maharetli ustalarımızın ellerinde besteleyerek damak zevkine önem veren müşterilerine sunan restaurantımız, zengin mönüsü ile bu güzel anlarınızı keyfe dönüştürüyor.

By Asi Chefs Hatay Sofrasi Bakirkoy2400 kişilik By Asi Chef’s Hatay Sofrası‘nın gruplara özel dizayn edilmiş VİP odasında da özel konuklarınızla bu keyfi yaşayabilirsiniz. Bay ve bayan mescidimiz mevcuttur. By Asi Chef’s Hatay Sofrası, sizi tüm bu lezzetlerle birlikte eşsiz musikisi eşliğinde şölene katılmaya çağırıyor.

Bir yandan Amanos dağlarından gelen kekik kokulu serin rüzgarlar ve efsanelerin ırmağı Asi’nin sularıyla bereket fışkıran Amik Ovasının kucakladığı Hatay toprakları… Diğer yandan dinlerin ve mezheplerin hoşgörüsünün en sağlam bağlarla yaşandığı Hatay toprakları…

By Asi Chefs Hatay Sofrasi Bakirkoy4Bu müstesna ve zengin birikimiyle göz kamaştıran Hatay mutfağından siz değerli misafirlerimize sunabilmek üzere var olan deneyimlerimizden dde güç alarak o yöreden özenle seçilen elemanlarıyla yola çıkmayı amaç edindik…

By Asi Chef’s Hatay Sofrası yöresel zengin kahvaltısı ile farkını ortaya koyarak Hatay’ın yemek zenginliğini sizlerle paylaşırken, ülkemizin en önemli kentlerinden biri olan Hatay’ın dünyaya tanıtılmasında mutfağımıza vermiş olduğunuz katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz…”

SHOPPING BAG 0