FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Ağababa Döner

Ümraniye’de 2003’ten bu yana lezzet sunan Ağababa Döner, Türk mutfağının sevilen tatlarını usta aşçıları, deneyimli personeli ve ferah atmosferinde sizlerle buluşturuyor.

Polat Gıda bünyesinde hizmet veren Ağababa Döner ve Yemek Restaurant; yaklaşık 400 kişilik kapasiteye sahip bir mekan. Zengin menüsünde birbirinden leziz çorba, ızgara, döner, İskender kebap, zeytinyağlılar, salata, tatlı, içecek çeşitleriyle dört dörtlük bir sofra sizleri bekliyor. Özellikle döner çeşitleri oldukça geniş. Izgara ve kebap çeşitleri de hem kırmızı hem de beyaz et tercih edenlere göre hazırlanmakta. Her biri konusunda uzman deneyimli personeli ile kaliteli, hijyenik ve titizlikle hazırladığı ürünleri işine olan sevgisi ile bütünleştirip konuklarına sunabilen bir restoran.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!