FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Et & Kebap Restoranları

Adanalı Şükrü Usta

İstanbul Maltepe’de Adana mutfağının sevilen lezzetlerini sunan Şükrü Usta, zengin menüsü, damaklara yerleşen tatlarıyla ustalığının hakkını veren bir restoran. Bu özellikleriyle birçok ünlünün de uğrak mekanı konumunda.

Mekana ismini veren Şükrü Usta, Adana metrelik kebabın üstatlarından birisi. 20 yılı aşkın Adana’da misafirlerine metrelik Adana kebabını lezzetini tattıran Şükrü Usta, İstanbulluların da tatması için Adanalı Şükrü Usta olarak Maltepe’de hizmet vermeye başladı. Restoranda kullanılan ürünler özel olarak Adana’dan getirilmekte. Aynı zamanda deneyimli ve uzman ekibi ile sınırsız servis anlayışı ve güleryüzlü hizmet esas alınıyor. Şükrü Usta‘yı diğer işletmelerden ayıran en büyük özelliği ise size sunulan kebabı mutfaktan hazırlanmasından sofranıza servisine kadar bizzat Şükrü Usta’nın kendisinin ilgilenmesi.

Adanalı Şükrü Usta‘da dilerseniz toplu yemek organizasyonlarınızı değerlendirebilir, dilerseniz aileniz, arkadaşlarınız ve dostlarınızla bir yandan metrelik kebabınızı yerken bir yandan da denizin eşsiz güzelliği ve ada manzarasının dinlendirici etkisini bizimle yakalama şansına sahip olabilirsiniz.