Restoranlar
Posted in

Elvish Inn

Posted in

Hayat bir göz kırpışı kadar kısa. Dünya ailesinin bir ferdi olarak keşfetmeyi harikulade bir serüven olarak algılayanlar, dünyanın baş döndürücü bir değişim içerisinde olduğunun da bilincindeler. Bu değişim içerisinde bizler kumaş takımlar, amirler, yüksek sorumluluklar, yüksek, sert beton ve metal konstrüksiyonlardan oluşan binalar içerisinde daralıp, bunalıyoruz.evet bahsettiğim plazalar. Zamanla adeta yarış halinde olan plaza çalışanları, günün kendilerine ait bölümünde iş zamanları için gerekli enerjiyi depolayabilecekleri bir mekana sahipler. Elvish Inn, Yapı Kredi Plaza içerisinde özellikle çalışanlar için şarj olabilecekleri özel bir alan.

Elvish Inn LeventFeng shui kurallarına göre dizayn edilmiş, ahşabının, yeşilin tonları ve çiçeklerle dinginleştirici, sakinleştirici ve yaratıcılığı arttıran öğelerle harmanlanıp, dekore edilmiş. Görselliğin yanı sıra işitselliğinizde pastoral, Kelt müzikleriyle besleniyor.

Pazar günleri dışında her gün 7:30 ‘da açık büfe kahvaltı, tost ve poğaça ile sınırlanan çalışanların kahvaltı klasiğini değiştirecek. Peynir ve şarküteri çeşitlerinin yanı sıra, omletler, bal, tereyağı, reçel gibi başarılı bir kahvaltının tüm öğeleri sunuluyor. Ayrıca doğal kokular içerisinde ruhunuz dinlenirken, bitki ve meyve çaylarıyla da stresten arınmış olacaksınız.

Kafe-restaurant konseptinde hizmet veren mekanımızın mönüsü özellikle doğal ve İtalyan mutfağının enfes tatlarıyla size benzersiz bir lezzet sunacaktır. Güleryüzlü personeli ve hijyen ortamında zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacak tüm yorgunluğunuzdan kurtulacaksınız. İş merkezlerinin göbeğinde ama gürültüden uzak tamamen doğaya özgü bir mekan. Göreceksiniz ki bu bir ayrıcalık ve sizde bu ayrıcalığın bir parçası olacaksınız.

One Reply to “Elvish Inn”

  1. senem kanbir

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0