FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Peperoncino

Ankara’da seçkin bir İtalyan restoranı Peperoncino, Akdeniz-İtalyan mutfağının zengin lezzetleriyle ilgi çeken bir mekan. Çankaya Uğur Mumcu Caddesi’ndeki mekanında, İtalyan stili dekoruyla ve yazlık bahçesiyle özel tatlar arayanlar için uygun adres Peperoncino. Dekorundan, zengin menüsüne ilgi çeken Peperoncino, İtalyan yemekleri ve de özellikle gerçek İtalyan pizzası lezzetleri arayanlar için doğru bir tercih.

Peperoncino’nun anlamı, kırmızı biber. Restoranın sahipleri, Musa Akkum, Mete Akşak ve Milano’lu şef Daniel Evangelista. 10 yıldır Türkiye’de yaşayan Daniel, Fransa, Malezya, Avusturya gibi dünya mutfaklarında uzun süre çalışmış, mesleğine âşık bir aşçı. 22 yılı aşkın süredir yemek yapan şef, İtalyan mutfağı üzerine oluşturduğu lezzetli mönüyü bir aydır damak zevkine düşkün Ankaralılara sunuyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!